Baltijos šalys – tai trys Baltijos jūros rytinėje pakrantėje esančios šalys: Estija, Latvija ir Lietuva. Visos trys šalys nepriklausomybę atgavo 1990 m. po daugiau kaip 50 metų trukusios sovietų okupacijos. Nuo to laiko šios šalys tapo gyvybingomis demokratinėmis valstybėmis, kurių piliečiai aktyviai dalyvauja politiniame gyvenime.
Estija garsėja skaitmenine infrastruktūra ir išsilavinusiais gyventojais. Šalis taip pat garsėja įspūdingu kraštovaizdžiu, tradicine kultūra ir puikia virtuve. Latvija turi turtingą istoriją ir gyvybingą kultūrinį gyvenimą, joje daug įspūdingų istorinių paminklų, kuriuos galima apžiūrėti. Lietuva pasižymi nuostabiais kraštovaizdžiais ir žavingais senoviniais miestais bei piliakalniais.
Šios trys šalys turi daug bendro, įskaitant bendrus kalbos protėvius, religiją ir stiprų norą saugoti savo nepriklausomybę. Jas taip pat vienija įsipareigojimas vykdyti ekonomines reformas ir tikėjimas demokratijos galia. Visos trys šalys yra Europos Sąjungos ir NATO narės, ir turi bendrą Europos valiutą – eurą kaip oficialią valiutą.
Baltijos šalys tapo populiariomis turistų lankomomis vietomis dėl nuostabių kraštovaizdžių ir turtingos istorijos. Turistai gali išbandyti įvairias veiklas – nuo naktinio gyvenimo mieste iki ramaus poilsio kaime. Baltijos šalys taip pat siūlo daugybę galimybių investuoti į verslą ir jį plėtoti, todėl jos yra patrauklios ir verslininkams, ir investuotojams.
Baltijos šalys yra kupinos galimybių ir grožio, todėl lankytojams siūlo unikalią patirtį, kurios nerasite niekur kitur Europoje. Nesvarbu, ar ieškote nepamirštamų atostogų, ar galimybės pradėti naują verslo įmonę, Baltijos regionas tikrai pasiūlys kažką ypatingo. Dėl spartaus ekonomikos augimo ir nuostabaus kraštovaizdžio Estija, Latvija ir Lietuva tampa vis patrauklesnėmis kryptimis keliautojams iš viso pasaulio.
Šios trys šalys turi ką pasiūlyti kultūros, istorijos ir kraštovaizdžio požiūriu. Keliaudami po Baltijos šalis galite atrasti unikalią Europos dalį, kuri liks jums visam gyvenimui. Tad kodėl gi nepasirinkus kito nuotykio į Baltijos šalis!