Nuo visko pabėgti galima tik išvykus į užmiestį. Grynas oras, atviri keliai ir galimybė ištirti naujas vietas – visa tai daro keliones tokiomis ypatingomis. Tačiau kas nutinka, kai kas nors sugenda su jūsų dviračiu? Dviračio remontas gali būti sudėtingas, bet tikrai ne neįmanomas. Šiame tinklaraščio įraše supažindinsime jus su veiksmais, reikalingais norint sutaisyti dviratį kelionėje. Apžvelgsime viską – nuo nuleistos padangos taisymo iki stabdžių reguliavimo. Taigi nesijaudinkite – jei su dviračiu kas nors nutiks, mes jums padėsime!

Viena dažniausių problemų, galinčių kilti važiuojant dviračiu, yra nuleista padanga. Jei nuleidote padangą, nepanikuokite! Pirmasis žingsnis – nuimti ratą nuo dviračio. Kai ratas nuimtas, padangą pripūskite dviračio pompa. Jei dviračio pompos neturite, galite naudoti ir suspausto oro balionėlį. Pripūtę padangą, uždėkite ratą ir galite važiuoti!

Kita dažna problema – stabdžiai gali pradėti girgždėti arba trintis. Paprastai tai galima išspręsti sureguliuojant stabdžių trinkeles. Jei trinkelės yra per arti rato, jas reikia atitraukti nuo rato. Jei trinkelės yra per toli nuo rato, jas reikia priartinti prie rato. Kai trinkelės bus tinkamoje padėtyje, išbandykite stabdžius ir įsitikinkite, kad jie veikia tinkamai.

Jei pastebėjote, kad dviratis netinkamai perjungia pavaras, greičiausiai reikia sureguliuoti grandinę. Norėdami sureguliuoti grandinę, naudokite perjungiklius, kad perjungtumėte grandinę aukštyn arba žemyn pavaromis. Kai grandinė bus tinkamoje padėtyje, išbandykite dviratį ir įsitikinkite, kad jis tinkamai perjungia pavaras.

Jei turite kitų problemų dėl dviračio, nedvejodami atvežkite jį į mūsų parduotuvę ir mes mielai jį apžiūrėsime! Tikimės, kad šis tinklaraščio įrašas buvo naudingas ir kad dabar jaučiatės užtikrintai, jog sugebėsite sutaisyti dviratį kelionėje. Sėkmingų kelionių!